Bodrum Mantı Kafe – Alaçatı taşı Kaplama

Bodrum Mantı Kafe Alaçatı taşı duvar taş kaplaması  YSK Mühendislik tarafından yapılmıştır. Kanyon AVM ve Hilltown şubelerinin doğal taş kaplaması olan Alaçatı taşı ile örülen örme doğal taş uygulaması için anadolu yakası firma telefonu 0216 621 2188 ve avrupa yakası kaplama doğal taş firma telefonu 0212 323 0777 den ulaşabilirsiniz.

Antik Tuğla Kaplama

Rumeli Çikolata Tuğla Kaplaması

Rumeli Çikolata antik tuğla kaplamaları YSK Mühendislik tarafından yapılmıştır. 2017 yılına kadar açılan mağazalarda YSK Mühendislik tecrübeli ekipleri ile yapılan kaplama tuğlası uygulamalarının yanında Yurt genelinde açılan tüm mağazaların Barok seri tuğla kaplamaları YSK Mühendislik tarafından temin edilmeye devam etmektedir. Kafe, Pastane, Restoran gibi mekanların dekorasyonunda hemen her konsepte uygun model ve renklerde tuğla tedarik ve uygulamasını yapan stoklu ana bayi anadolu yakası tuğla firma telefonu 0216 621 2188 ve avrupa yakası kaplama tuğla firma telefonu 0212 323 0777 den ulaşabilirsiniz.

dekoratif-tugla-kaplama

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Fiyatları

Dekoratif tuğla duvar kaplama, tuğla duvar modelleri. Kaplama tuğlaları ile iç mekan salon duvarı tuğla kaplaması yaparak farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Kaplama tuğlası doğal görünümü ile mekanlara şık tasarım imkanı sağlar. İç mekanlarda özellikle salon dekorasyonlarında tv ünite arkası kaplama tuğlası veya yemek odası bölümlerinde farklı dekorasyonlar yaratmak için kullanabilirsiniz. Yalnız iç mekanlarda değil, dış cephe tuğla kaplama fiyatları için Artpietra İstanbul Ana Bayi olan YSK mühendislik Artpietra kalitesi ile üretilen 6 farklı tuğla çeşidini uzman ve tecrübeli kadroları ile Showroom larına beklemektedir.

Stonerap istanbul bayi

Artpietra Istanbul Bayi- YSK Mühendislik

Stonewrap istanbul bayi

Maslak Acıbadem hastanesi Artpietra taş duvar kaplama işleri Artpietra kalitesi ile  YSK mühendislik tarafından yapılmıştır. Artpietra istanbul ana bayisi YSK mühendislik 15 yıllık işçilik tecrübesi ve uygun fiyatlı taş duvar modelleri ile showroom Maslak ofis ve Sancaktepe ana sowroom da hizmet vermektedir.

Taş Kaplama Fiyatları

Artpietra taş kaplama fiyatları, yapılaması ön görülen taş modeli, taş uygulama şekli ve miktarına göre değişiklik sergilemektedir. Taş duvar modelleri kaplama fiyatları bu verilere göre 150 TL – 185 TL aralığında yapılırken Tuğla kaplama modellerinde 100 TL – 150 TL  aralığında  uygulama yapılmaktadır.

Taş Duvar Modelleri

Taş duvar modelleri, Artpietra kalitesi ile yeniden şekillendirildi. 16 yeni taş modeli ile kullanıcıların ve mimarların hizmetinde. Doğal taşlardan alınan kalıplar ve doğal renklendirme sayesinde gerçeğinden ayırt edilmeyen Artpietra kültür taşları iç ve dış mekanlarda tasarlanan alanlar için alternatiftir.

Taş Duvar Kaplama

Artpietra taş duvar kaplama, modern yapıların ihtiyacı olan estetiğe ve sıcaklığa kavuşması için iç ve dış mekanda kullanılabilen kaplama malzemesidir. Modern yapı teknikleri taş duvar yapımını imkansız hale getirir. Taş duvar görseli ancak kaplama taşı yaparak mümkün olur.